Logo

Biuro Turystyki Aktywnej

Biuro Turystyki Aktywnej           

nasze bazy: 1. Sejny ul. Marchlewskiego 28, 2. Kukle 24, 3. Augustów ul. Przewięź 7

510-510-654 

biurokajaki@gmail.com

http://www.kajaki-suwalszczyzna.pl/Biuro Turystyki Aktywnej „kajaki-suwalszczyzna.pl” powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizacji spływów kajakowych oraz imprez turystycznych. Oferujemy Państwu usługi w zakresie organizacji spływów kajakowych dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, a także imprez integracyjnych i motywacyjnych dla małych i dużych firm. Spływy organizujemy na najpiękniejszych rzekach Suwalszczyzny: Czarnej Hańczy, Marychy, Rospudy, Kanału Augustowskiego oraz na rzekach Litwy.


Urokliwa Suwalszczyzna jest ulubionym celem wypraw kajakarzy. Spływy to idealna rozrywka nie tylko dla osób, dla których kajakarstwo jest pasją, ale także dla tych, którzy cenią sobie aktywność fizyczną na łonie natury. Spływy na Suwalszczyźnie szlakiem rzeki Czarnej Hańczy, Rospudy, Marychy i Kanału Augustowskiego dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń i emocji. Płynąc kajakiem po Czarnej Hańczy będziecie mogli Państwo obcować z niezwykłą przyrodą Puszczy Augustowskiej oraz doświadczyć śluzowania na Kanale Augustowskim. Na rzece Rospudzie poczujecie się Państwo jak w otulinie górskiego potoku.


Spływy kajakowe szlakiem rzeki Czarnej Hańczy, Rospudy, meandrem Kanału Augustowskiego to idealna okazja do przeżycia ekscytującej i niezapomnianej przygody!  
   
   
   


W naszej ofercie znajdą Państwo spływy jednodniowe i kilkudniowe, dla klienta indywidualnego i dla grup zorganizowanych.

Możecie Państwo skorzystać z usług naszej wypożyczalni kajaków. 
Zapewniamy także transport ludzi i sprzętu. Cennik dostępny na stronie: http://www.kajaki-suwalszczyzna.pl/wypozyczalnia/Ponadto dla osób żądnych dodatkowych wrażeń zorganizujemy sesję gry w paintball. Gra odbywa się na ściśle wyznaczonym placu gry na świeżym powietrzu.


Zapraszamy do korzystania z naszych ofert specjalnych:

  • SPŁYWY NOCNE - jeżeli chcesz poczuć jak smakuje cisza, jeżeli nie lękasz się ciemności i nie obawiasz się spojrzeć prosto w oczy głuchej nocy – zapraszamy na nocny spływ kajakowy. Bo kiedy świat zasypia, las i rzeka budzi się do życia. Właśnie nocą możesz spotkać żerującego bobra, zobaczyć schodzące do wodopoju sarny i jelenie, usłyszeć przyprawiające o dreszcze, przeraźliwe odgłosy Puszczy Augustowskiej. CZYTAJ WIĘCEJ...


  • SPŁYWY NA BOŻE CIAŁO - Zapraszamy na Boże Ciało w kajaku. W cenie 3 spływy, 4 noclegi CZYTAJ WIĘCEJ...


  • WEEKEND W KAJAKU -  Zapraszamy na spływy weekendowe. 2 rzekami w 3 dni. CZYTAJ WIĘCEJ...


Zarezerwuj już dziś!nasze bazy: 1. Sejny ul. Marchlewskiego 28, 2. Kukle 24, 3. Augustów ul. Przewięź 7 

510-510-654 

biurokajaki@gmail.com

http://www.kajaki-suwalszczyzna.pl/

Top