Logo

Galadusys

park linowy galadusys nad jeziorem gaładuś
Najpiękniej położony park linowy w Polsce.

Jedyne takie miejsce na Podlasiu.


Park Linowy „Galadusys" znajduje się nad granicznym jeziorem Gaładuś. Park Linowy to fantastyczne miejsce, w którym można ze sprzętem alpinistycznym pokonywać przeszkody między drzewami. Przeszkody znajdują się na różnych wysokościach (1m do 15m) co daje dużą dawkę adrenaliny.

Gwarantowana zabawa i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Na 3 trasach możemy sprawdzić swoje siły i odwagę. W trakcie zjazdu 4-ema tyrolkami możemy podziwiać piękny krajobraz. Zmęczonym proponujemy skorzystać z plaży i orzeźwić się w czystym jeziorze. Dodatkową atrakcją są kajaki i rowery wodne, którymi można popłynąć za granicę.

Oferta dla szkół Parku Linowego “Galadusys”

Drodzy Opiekunowie!
Jeśli szukacie oryginalnego pomysłu na wycieczkę szkolną dla swoich podopiecznych to mamy wspaniałą ofertę dla WAS! Z pełną odpowiedzialnością polecamy do tego celu PARK LINOWY “GALADUSYS”! Serdecznie zapraszamy grupy szkolne do skorzystania ze specjalnie przygotowanej dla WAS atrakcyjnej promocji.

Park Linowy jest to miejsce, gdzie dzieci oraz młodzież będą nie tylko świetnie bawić się, ale również wyniosą z tej zabawy wiele nauki. Bliski kontakt z naturą i świeże powietrze to idealna odskocznia od zgiełku i bezcenna korzyść dla zdrowia. Koszt pobytu w parku 50 zł od osoby. Ponadto każdy uczestnik otrzyma kupon z rabatem 50% na następny wstęp do parku.

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ

  
   
   
   
   
   

Agroturystyka nad jeziorem Galaduś

Jeśli chcą Panstwo  odpocząć w atrakcyjnym miejscu, na łonie natury, w pobliżu pięknego jeziora - zapraszamy do nas! 

Gospodarstwo agroturystyczne „Agroturystyka na Galadusiem” położone jest nad samym Jeziorem Galaduś z bardzo czysta wodą. Przez środek jeziora biegnie granica Polsko-Litewska,więc można popłynąć na Litwę. Gospodarstwo położone jest w obrębie Natura 2000 - ostoja dzikiego ptactwa. W zasięgu mamy wyspę kormoranów, gdzie można podpatrzeć różnego rodzaju dzikie ptactwo - raj dla ormitologów. 


Turyści mogą z bliska zobaczyć jak prosperuje gospodarstwo. Chętnie pokażemy jak się wybiera miód z pasieki. Jesienią można wybrać się na spacer po lasach bogatych w grzyby. Dla amatorów sportów wodnych przygotowaliśmy również wiele atrakcji. Posiadamy kajaki, łódki, rower wodny. Dla dzieci jest trampolina i huśtawka. Istnieje także możliwość organizowania ognisk czy grilli. Serdecznie zapraszamy!


Domek

Do dyspozycji gości mamy 4 osobowy domek z łazienką i aneksem kuchennym. Domek adaptowany jest ze starego spichlerza.

Obiekt ten jest częścią naszego gospodarstwa rolnego, więc można poznać kulisy życia wiejskiego. Wieczorem można odpocząć w sadzie, posłuchać brzęczenia pracowitych pszczół i poczuć woń świeżego miodu.


Atrakcje

 • jezioro z plażą (100 m)

 • pomost

 • gril

 • ognisko

 • trampolina

 • hamaki

 • huśtawka

 • sad i pasieka

Do wynajęcia

 • kajaki

 • rower wodny

 • łódka,altanka

Cena - 150 zł/doba za obiekt

Zarezerwuj już dziś!


Top