Logo

JagnaBlue

szkoła nurkowania jagnablue16-400 Suwałki, Szpitalna 73 

Ewa Drucis: 505 012 602

Łukasz Drucis: 509 605 765


Szkoła Nurkowania JagnaBlue i dziecięcy klub Szkółka Wesołego Nurka


Poznaj Suwalszczyznę z zupełnie innej perspektywy, a mianowicie spod wody. Jest ona równie bogata i malownicza co na powierzchni, a życie które się tam toczy zaskoczy Cię swoją różnorodnością. Serdecznie zapraszamy na kursy nurkowania zarówno osoby, które jeszcze nigdy nie próbowały jak i te co rozpoczęły swoją przygodę z tym fascynującym sportem i chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. 


Jeżeli kiedykolwiek zraziłeś się do wody i masz lęk przed zamkniętą przestrzenią lub jej otwartością to trafiłeś idealnie. Pomożemy Ci pokonać strach i rozwinąć skrzydła. Zanim zrobisz kurs spróbuj nurkowania na tak zwanym intro wprowadzającym. Każdemu kto ma obawy spróbować i boi się wody poświęcimy tyle czasu ile jest potrzeba aby lęki i obawy zniknęły. 


Organizujemy także nurkowe spływy rzeką Czarna Hańcza zakończone sauną, ogniskiem i świetną zabawą.


Oferujemy pomoc przy organizacji pobytów weekendowych, tygodniowych oraz kilku dniowych. Mamy w ofercie noclegi w agroturystykach z pełnym wyżywieniem regionalnym oraz innymi atrakcjami Suwalszczyzny tj. spływy kajakowe, parki linowe, żeglarstwo, turystyka piesza i rowerowa.


   
  
  
  


Kursy nurkowania


JagnaBlue serdecznie zaprasza na kursy nurkowania zarówno osoby, które jeszcze nigdy nie próbowały jak i te co rozpoczęły swoją przygodę z tym fascynującym sportem i chcą poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.


Prowadzimy kursy nurkowania rekreacyjnego w Suwałkach na AquaParku, część basenową oraz część na wodach otwartych nad jeziorem Staw w Płocicznie i jeziorem Hańcza w Błaskowiźnie oraz okolicznych jeziorach Suwalszczyzny. Organizujemy także nurkowania w innych regionach kraju takich jak Kraków-Zakrzówek, Jaworzno-Koparki, Hel-Bałtyk oraz w wielu innych atrakcyjnych akwenach polskich.


Szkoła wesołego nurka


Prowadzimy zajęcia skierowane do najmłodszych zapaleńców pluskania się w wodzie. Każde dziecko, które ukończyło 8 – my rok życia jest mile widziane. Odpowiednio skonstruowane kursy PADI i KDP CMAS pozwalają dzieciaczkom na spędzenie cudownego czasu, świetnej zabawy a przede wszystkim pod okiem profesjonalistów poznać tajniki podwodnego świata oraz najbezpieczniejsze techniki nurkowania ze sprzężonym powietrzem. Posiadamy nowy sprzęt o bardzo wysokiej jakości, który spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i oczekiwania osób szkolących się pod naszym nadzorem. Gwarantujemy doskonałą zabawę i miło spędzony czas. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszych kursów a tempo szkolenia dostosujemy do każdej osoby indywidualnie.


Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami lub odwrotnie wszystkich rodziców i opiekunów wraz ze swoimi pociechami.


Wyprawy nurkowe


Wakacje, na które czekasz cały rok. Marzenia o cudownych plażach, kolorowych rafach i niezapomnianych wrażeniach są w zasięgu ręki. JagnaBlue proponuje Państwu wyprawy nurkowe różniące się od innych. Zapraszam na wspaniałe nurkowania w niesamowitych wodach Morza Celebes oraz Oceanów Indyjskiego i Atlantyckiego. Niezapomniane widoki nie tylko pod wodą ale także nad jej powierzchnią sprawią że będziecie chcieli wrócić w te cudowne miejsca jak najszybciej.


Rodzinne wyjazdy nurkowe


Szkoła nurkowania JagnaBlue i klub Szkółka Wesołego Nurka, przy współpracy z biurem podróży Planet Safari mają zaszczyt zaprosić Państwa do Egiptu na poznanie podwodnego świata. Naszą misją jest pokazywanie dzieciom świata jako wielkiego i niezwykłego pola możliwości rozwoju. Wielkość i zróżnicowanie tego świata ma być dla nich zachętą do przygód i radosnego odkrywania, bez uprzedzeń i lęku, bez barier i obciążeń, za to z wrażliwością i szacunkiem dla innych.


Zarezerwuj już dziś!16-400 Suwałki, Szpitalna 73

Ewa Drucis: 505 012 602

Łukasz Drucis: 509 605 765Top